Drzwi Premium Wikęd

Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Nad jakością drzwi czuwa wyspecjalizowany zespół kontrolujący, wsparty systemem bardzo czułych kamer w bardzo dużej rozdzielczości.

 

Nowoczesny park maszynowy, laboratorium technologiczne, drobiazgowa i rygorystyczna kontrola jakości – standard, który decyduje o jakości Twoich drzwi.

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne w 5 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. 

Drzwi aluminiowe

Aluminiowe drzwi z kolekcji FUTURE INOX są idealnie gładkie. Przeszklenia oraz ozdobne aluminiowe ramki są doskonale spasowane z powierzchnią drzwi. Wytrzymałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto są lekkie i nie odkształcają się pod wpływem wilgoci, co gwarantuje ich trwałość. Zdobienia i detale aluminiowych drzwi wejściowych, takie jak ozdobne ramki, nowoczesne przeszklenia, dekoracyjne tłoczenia, mogą wprowadzić elegancki i oryginalny styl. Dodatkowa opcja Mixkolor pozwalająca uzyskać dwukolorowe drzwi zewnętrzne.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Czarne szkło

Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS LOFT zachwycają taflami szkła aplikowanego bezpośrednio na skrzydło drzwiowe ze wbudowanym pakietem szybowym. Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS DESIGN to natomiast bardzo atrakcyjna propozycja nowoczesnego, dopracowanego wzornictwa. Kolekcję tę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdy detal. Czarne zlicowane szkło doskonale współgra z pochwytami tworząc piękne, geometryczne wzory. Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS FRONT wyróżnia tafla szkła w kolorze głębokiej czerni aplikowane bezpośrednio na pełne skrzydło drzwiowe dając realistyczny efekt przeszklenia.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Alu Hybrid NOWOŚĆ

Zlicowane bezprzylgowe drzwi ALU HYBRID to połączenie – trwałej, ciepłej i smukłej ościeżnicy aluminiowej oraz super wytrzymałego kompozytu z włókna szklanego z powłoką karbonowaną o świetnych parametrach termicznych i statycznych, który stanowi rdzeń skrzydła. Nowa technologia pozwala stworzyć drzwi obustronnie zlicowane, a skrzydło zbudowane z dwóch płaszczy aluminiowych tworzy produkt w najwyższej klasie.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Protect

Cenisz sobie ciszę, komfort oraz dbasz o życie Twoje i bliskich? Wybierz linię bezpiecznych drzwi specjalistycznych Protect jako drzwi wejściowe do mieszkania. Doskonale sprawdzą się także jako drzwi wewnątrz domu – do garażu, kotłowni itp. W ofercie drzwi wejściowych do mieszkań PROTECT dajemy możliwość zastosowania lameli ozdobnych, które wykonane są z blachy stalowej.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Inteligentne technologie

Poznaj świat inteligentnych rozwiązań. Postaw na wygodę, pewność i bezpieczeństwo wybierając technologiczne dodatki do drzwi zewnętrznych WIKĘD! Zwiększ prestiż i funkcjonalność swojej inwestycji dzięki nowatorskim udogodnieniom. Czytnik linii papilarnych, inteligentne sterowanie poprzez smartfon, pochwyt z czytnikiem – to tylko niektóre opcje premium.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Biżuteria drzwi

Jednym z najważniejszych elementów funkcyjnych, ale też ozdobnych drzwi są ich okucia. Poniżej prezentujemy zbiór klamek, klamko-gałek, rozet oraz pochwytów dostępnych w ofercie WIKĘD. Akcesoria oznaczone *gwiazdką są akcesoriami za dodatkową dopłatą. Minimalistyczna klamka LAVA, ukryte pochwyty do drzwi, podświetlane pochwyty i wiele innych nowych rozwiązań.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Nowoczesna technologia

W procesie tworzenia Drzwi WIKĘD stawiamy na maksymalne wykorzystanie dostępnych innowacji technologicznych. Nad tokiem zautomatyzowanej produkcji czuwa zaawansowany system produkcyjny. W laboratorium technologicznym nasi specjaliści nieustannie weryfikują odporność drzwi na wiele czynników poprzez odwzorowanie ekstremalnych warunków pogodowych, sytuacji awaryjnych – na intensywnym trzaskaniu kończąc.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Najwyższa jakość

Personalizowany każdy detal drzwi – linia, kolorystyka, przeszklenia, okucia oraz pozostałe akcesoria. Twój pomysł i postawienie na unikatowość – to cenimy sobie najbardziej. My zajmujemy się całą resztą – dzięki zintegrowanym procesom produkcyjnym Twoje drzwi w zautomatyzowany sposób (ale pod stałą kontrolą jakościową) przechodzą przez wszystkie etapy, aż do wysyłki dla Ciebie i Twojego domu.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Poszukujesz nowoczesnych drzwi do swojego domu?

Sprzedawane przez nas drzwi premium to produkt z najwyższej jakości aluminium czy drewna, tworząc konstrukcje profili ramy, ościeżnicy oraz progów, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy dotyczące izolacyjności cieplnej oraz bezpieczeństwa.