Drzwi Premium Parmax

Produkowane są z selekcjonowanego drewna klejonego warstwowo, charakteryzują się bardzo solidną, stabilną, dodatkowo wzmocnioną konstrukcją.

PARMAX to firma produkująca drzwi zewnętrzne premium, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów.

Prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzji wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia – trwałość, funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów. Nowoczesne formy szkła zatopione w naturalnym drewnie tworzą niesamowity efekt, który można określić mianem innowacyjnej klasyki. Doskonale wkomponowane akcesoria, chowane zawiasy, ręczne, precyzyjne wykończenie drzwi.

Drzwi na zawiasie PIVOT

Zawias Pivot to rodzaj metalowego okucia, montowanego wewnątrz skrzydła drzwiowego. Zastosowanie zawiasów Pivot daje nam nieograniczone możliwości, możemy dowolnie eksperymentować z wykończeniem bez względu na wielkość i ciężar. Każda konstrukcja może być powiększona o elementy stałe. Zawias samo zamykający zawiera regulowane tłumienie zamykania i hydrauliczną kontrolę wsteczną (ochrona ściany) drzwi po otwarciu płynnie powracają do pozycji „0”.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Spiek kwarcowy – dzieło sztuki

Ujęty w eleganckie drewniane lub aluminiowe ramy tworzy drzwi jednocześnie pancerne i eleganckie. Równocześnie lekkie, bo spiek kwarcowy to tylko szykowny kamuflaż, skrywający trwałą i lekką konstrukcję. Drzwi Parmax ze spiekiem kwarcowym to propozycja dla osób ceniących niebanalne formy i niespotykane rozwiązania. To drzwi zewnętrzne niewątpliwie oryginalne, bezdyskusyjnie wyjątkowe. W ofercie posiadamy 5 kolorów spieku.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Drzwi wysokie

Drzwi wysokie PARMAX to gwarancja wysokiej jakości w nietypowych rozmiarach. Posiadają specjalny system stabilizacji skrzydła, przez co nawet ciężkie drzwi są komfortowe i łatwe w użytkowaniu. Oferujemy możliwość wykonania każdego modelu drzwi na niestandardową wysokość 300 cm.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Drzwi szklane

Przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości to cechy, których poszukują dzisiaj wszyscy. Drzwi sprawdzą się nie tylko w nowoczesnym biurze, ale w każdym wnętrzu. Dzięki zastosowaniu odpowiednio hartowanego szkła i precyzji wykonania będą estetyczne i bezpieczne przez długie lata!

Drzwi aluminiowe – NOWOŚĆ

Drzwi aluminiowe z licowaną wstawka szybową. Drzwi te charakteryzują się tym, że z obu stron skrzydła pakiety szybowe są przytwierdzone elastycznymi spoinami i metalowymi nakładkami, które zakrywają profile ramy i przesłaniają światło ramy. Przeszklenia w postaci elastycznie osadzonego wymiennego pakietu szybowego – ciężar skrzydła drzwi to jedyne 70 kg!

Zabezpieczenia

Drzwi z czytnikiem twarzy i linii papilarnych?! Z nami to możliwe! Czytniki montowane w drzwiach Parmax to szczyt technologiczny i dodatkowe zabezpieczenie nad dobrami osobistymi. Parmax to prekursor, który jako pierwszy producent drzwi zewnętrznych wprowadził czytniki twarzy w Polsce, a jako trzeci w Europie!

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Poszukujesz nowoczesnych drzwi do swojego domu?

Sprzedawane przez nas drzwi premium to produkt z najwyższej jakości aluminium czy drewna, tworząc konstrukcje profili ramy, ościeżnicy oraz progów, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy dotyczące izolacyjności cieplnej oraz bezpieczeństwa.