Drzwi Premium Vikking

Zaawansowana technologia drzwi kompozytowych oraz stosowane najwyższej klasy komponenty, okucia i lakiery renomowanych producentów zapewniają bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.

Personalizowane rozwiązania w stolarce otworowej. Drzwi kompozytowe VIKKING produkowane są z użyciem zaawansowanych technologii, które są chronione międzynarodowymi patentami,

Troszczymy się o potrzeby naszych klientów, dlatego w większości produkowane przez nas wejściowe drzwi kompozytowe są indywidualnie skomponowane pod zamówienia, perfekcyjnie dopasowane do gustu i wymagań inwestorów. Wiemy, że drzwi zewnętrzne są wizytówką domu, odzwierciedlającą charakter jego mieszkańców. Mając na uwadze różne kryteria, jakimi kierują się inwestorzy przy ich wyborze, oferujemy kompozytowe drzwi Vikking w wielu wariantach wyposażenia oraz w niemal nieograniczonych możliwościach designu. 

Linia Ultimate

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową jakość drzwi zewnętrznych w ofercie VIKKING. Względy wizualne takie jak obustronne zlicowanie skrzydła z ościeżnicą i kryte zawiasy nadają zewnętrznym drzwiom VIKKING eleganckiego wyglądu i nowoczesnego charakteru. Skrzydło o grubości 90 mm wraz z czterokomorowymi pakietami szybowymi gwarantuje termoizolacyjność na najwyższym dostępnym na rynku poziomie. Zarówno skrzydło, jak i kompozytowa ościeżnica mogą być wykonane z powierzchnią Real Wood przypominającą naturalne drewno i z powierzchnią gładką SMOOTH.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Vision

Drzwi kompozytowe z linii VISION to tegoroczna nowość. W tej linii połaczyliśmy tradycyjny design drzwi przylgowych z innowacyjną kompozytową ościeżnicą. 
Nie wymagają zadaszeń! Nowoczesny wygląd połączony z doskonałością formy i najpiękniejsze zdobienia witrażowe podkreślają wyjątkowość drzwi VISION. Drzwi zewnętrzne nowej generacji UD już od 0,58W/m2K i najkorzystniejsza relacja ceny do jakości czynią je bezkonkurencyjnymi w elitarnej światowej grupie drzwi pasywnych.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Arctic plus

Drzwi kompozytowe z linii ARCTIC Plus – kwintesencja ponadczasowego designu, znakomitej jakości oraz legendarnej odporności na warunki klimatyczne. Jako jedyne w swojej klasie – nie wymagają zadaszeń! Drzwi zewnętrzne nowej generacji – UD już od 0,58 W/m2K i najkorzystniejsza relacja ceny do jakości czynią je bezkonkurencyjnymi w elitarnej światowej grupie drzwi pasywnych.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Arctic

Linia ARCTIC – drzwi stworzone dla wymagających i ceniących jakość. Najwyższej klasy okucia i wyposażenie uzupełniają tę unikalną ofertę drzwi o doskonałych walorach estetycznych i użytkowych. Drzwi w zespoleniu z ościeżnicą PVC są całkowicie odporne na wilgoć. Nie wymagają zadaszeń chroniących je przed opadami. Współczynnik ochrony przed utratą ciepła – UD od 0,70 W/m2K.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Linia Top

Drzwi oferujące standardowe rozwiązania w korzystnej cenie. Skrzydło kompozytowe 65 mm w wersji przylgowej z drewnopodobną strukturą powierzchni Real Wood. Drzwi w zespoleniu z ościeżnicą PVC są całkowicie odporne na wilgoć. Nie wymagają zadaszeń chroniących je przed opadami. Współczynnik ochrony przed utratą ciepła – UD od 0,70 W/m2K.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Sztuka ręcznego zdobienia

Nasze skrzydła drzwiowe zdobione są zarówno klasycznymi witrażami jak i efektownymi, nowoczesnymi zdobieniami takimi jak fusingi (stopione wielobarwne szkło), bevele (fazowane elementy szklane klejone klejem UV) czy kryształy Swarovskiego. Niepowtarzalne możliwości wykonania najbardziej nietypowych zdobień we wzorach i kolorach wybranych przez klientów.

Zapoznaj się z ofertą na stronie producenta — kliknij przycisk poniżej:

Poszukujesz nowoczesnych drzwi do swojego domu?

Sprzedawane przez nas drzwi premium to produkt z najwyższej jakości aluminium czy drewna, tworząc konstrukcje profili ramy, ościeżnicy oraz progów, które spełniają wszystkie obowiązujące standardy dotyczące izolacyjności cieplnej oraz bezpieczeństwa.